Hizmet ve Garanti Şartları

Garanti Şartları
Sitemizden satın alacağınız ürünler imalatçı firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber yollayacağımız fatura garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple yollayacağımız bu faturayı özenle saklayınız.
Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım kılavuzunu ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz.
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içinde iade edebilirsiniz. Bu durumda ürünü, ürüne ait faturayı ve iade dilekçesini firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunu unutmayınız.

Eticaret sitemiz üzerinden satın alınan paket ve/veya paketlerden, paket içeriği ve yapılacak işlemlerin tamamının uygulanacak siteye, yapılan işlemler sonunda ve/veya devamında alınacak sonuçlara göre ödeme iadesi yapılmaz. Satın alınan paket ve/veya paketler için web sayfanızın konumunun değişmesi veya değişmemesi durumunda hiçbir şekilde paket ve/veya paketler için yapılan ödemelerde iade söz konusu değildir.

Gerek duyulduğu takdirde, ödeme yapılan paket ve/veya paketler için ek ücret talep edilebilir. Bu ek ücret talebi uygulanacak SEO sisteminin web siteniz üzerindeki etkisinin azalmaması ve daha yüksek seviyelerde olması gerekliliğinden kaynaklanmaktadır.

Kozmetik, kişisel ürünler, iç giyim ürünleri için iade şartları
Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış halde olmalıdır.

Ürünün iadesi ancak varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir. Genel prosedür uygulanır.

Her tür kozmetik ürünün, iç giyim ve kişisel bakım ürünlerinin, her türlü yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetlerin, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, bozulmamış, kullanılmamış ve denenmemiş oldukları halde iadesi kabul edilir.

×