Ödeme ve Teslimat

www.webdizayngrup.net elektronik ticaret sitesi ;
Visa Card, Master Kart ve/veya anlaşmalı olduğunuz Bankaların Kredi Kartları aracılığı ile ürün ve paketlerin bedelinin bu imkanları Türkiye’nin En Güvenli Ödeme Sistemlerinden biri olan PAYTR Ödeme Sistemi alt yapısı ile güvenli ödeme yapabilirsiniz. Online Ödeme Sistemi  ile ve/veya bu imkanlara ek olarak Banka Havalesi  ile online ödeme imkanı da sunulmuştur.

Fakat; Ürünün bedeli; eft , havale ve kredi kartı ve sunulan diğer ödeme imkanları itibariyle SATICI ‘nın banka hesabına geçtiği tesbit edilmeksizin satış konusu olan ürünler ve/veya paketler teslim edilmeyecektirler.

Elektronik ortamda alınan ürün/ürünlerin ve/veya paketler cinsi ve türü, miktarı, satış bedeli, ödeme şekli, siparişi veren kişinin kendisinin verdiği bilgiler doğrultusunda sipariş işleme alınmaktadır. Online olarak verilen bilgilerin siparişi veren kişinin dışında belirtilen ürünün miktarı, satış bedelini değiştirme imkanı olamaz, resimde görmüş olduğunuz ve içeriği belirli olan ürünün aynısının olmaması durumunda ancak gerektiği hallerde, seri ve stok nedeni ile en uygun renk, en uygun ürün değişiklikleri yapılabilir.

Teslimatlar kesinlikle sitemizden verilen online siparişte belirtilen adres neresi ise oraya teslimat yapılacaktır, sipariş teslimatının belirtilen adres te yapılamaması durumunda (eğer yanlış veya eksik ise) yeni verilecek adres için kargo ücreti alınacaktır. Siparişini vermiş olduğunuz ürünlerin tedarik süreci 3-5 iş günüdür. Tedarik sürecini takip eden iş günü içerisinde kargoya verilir. Ancak hızlı kargo ibareli ürünler 1 iş günü içerisinde, kampanyalardan alınan ürünler ise ilgili kampanyanın koşullarına bağlı metin içerisinde belirlenen süreler neticesinde kargoya verilir.

×